| Vorm koppeling | Recht |
| Aansluiting typenummer 1 | Draad |
| Aansluiting typenummer 1 - mannelijk/vrouwelijk | Vrouwelijk |
| Draaddiameter aansluiting nummer 1 | 4 Inch |
| Type aansluiting 2 | Draad |
| Aansluiting 2 | Mannelijk |
| Draad maat Aansluiting 2 | 3 Inch |
| Max. werkdruk | 12 BAR |
| Binnendraad (inch) | 3 Inch |
| Lengte | 44 mm |
| Buitendraad (inch) | 4 4" |
| Nominale diameter | 80 x 100 mm |
| Nr. | 241 |
| Sleutelwijdte | 116 mm |
VERLOOP BU/BI 4"X3"
- Model: 6518752
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
35,13€
- Excl. BTW: 29,03€

