| Vorm koppeling | Recht |
| Aansluiting typenummer 1 | Draad |
| Aansluiting typenummer 1 - mannelijk/vrouwelijk | Vrouwelijk |
| Draaddiameter aansluiting nummer 1 | 3 Inch |
| Type aansluiting 2 | Draad |
| Aansluiting 2 | Mannelijk |
| Draad maat Aansluiting 2 | 1/2 Inch |
| Max. werkdruk | 12 BAR |
| Binnendraad (inch) | 2 1/2 Inch |
| Lengte | 37,5 mm |
| Buitendraad (inch) | 3 3" |
| Nominale diameter | 65 x 80 mm |
| Nr. | 241 |
| Sleutelwijdte | 91 mm |
VERLOOP BU/BI 3"X2 1/2"
- Model: 6518751
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
18,74€
- Excl. BTW: 15,49€

