| Vorm koppeling | Recht |
| Aansluiting typenummer 1 | Draad |
| Aansluiting typenummer 1 - mannelijk/vrouwelijk | Vrouwelijk |
| Draaddiameter aansluiting nummer 1 | 3/4 Inch |
| Type aansluiting 2 | Draad |
| Aansluiting 2 | Mannelijk |
| Draad maat Aansluiting 2 | 3/8 Inch |
| Max. werkdruk | 16 BAR |
| Binnendraad (inch) | 3/8 Inch |
| Lengte | 21 mm |
| Buitendraad (inch) | 3/4 3/4" |
| Nominale diameter | 10 x 20 mm |
| Nr. | 241 |
| Sleutelwijdte | 27 mm |
VERLOOP BU/BI 3/4"X3/8"
- Model: 6518837
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
2,00€
- Excl. BTW: 1,65€

