| Vorm koppeling | Recht |
| Aansluiting typenummer 1 | Draad |
| Aansluiting typenummer 1 - mannelijk/vrouwelijk | Vrouwelijk |
| Draaddiameter aansluiting nummer 1 | 2 Inch |
| Type aansluiting 2 | Draad |
| Aansluiting 2 | Mannelijk |
| Draad maat Aansluiting 2 | 1-1/2 Inch |
| Max. werkdruk | 16 BAR |
| Binnendraad (inch) | 1 1/2 Inch |
| Lengte | 31 mm |
| Buitendraad (inch) | 2 2" |
| Nominale diameter | 40 x 50 mm |
| Nr. | 241 |
| Sleutelwijdte | 60,5 mm |
VERLOOP BU/BI 2"X1 1/2"
- Model: 6519146
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
7,60€
- Excl. BTW: 6,28€

