| Vorm koppeling | Recht |
| Aansluiting typenummer 1 | Draad |
| Aansluiting typenummer 1 - mannelijk/vrouwelijk | Vrouwelijk |
| Draaddiameter aansluiting nummer 1 | 2-1/2 Inch |
| Type aansluiting 2 | Draad |
| Aansluiting 2 | Mannelijk |
| Draad maat Aansluiting 2 | 2 Inch |
| Max. werkdruk | 12 BAR |
| Binnendraad (inch) | 2 Inch |
| Lengte | 34 mm |
| Buitendraad (inch) | 2 1/2 2 1/2" |
| Nominale diameter | 50 x 65 mm |
| Nr. | 241 |
| Sleutelwijdte | 78 mm |
VERLOOP BU/BI 2 1/2"X2"
- Model: 6518031
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
12,89€
- Excl. BTW: 10,65€

