| Vorm koppeling | Recht |
| Aansluiting typenummer 1 | Draad |
| Aansluiting typenummer 1 - mannelijk/vrouwelijk | Vrouwelijk |
| Draaddiameter aansluiting nummer 1 | 1 Inch |
| Type aansluiting 2 | Draad |
| Aansluiting 2 | Mannelijk |
| Draad maat Aansluiting 2 | 3/4 Inch |
| Max. werkdruk | 16 BAR |
| Binnendraad (inch) | 3/4 Inch |
| Lengte | 24 mm |
| Buitendraad (inch) | 1 1" |
| Nominale diameter | 20 x 25 mm |
| Nr. | 241 |
| Sleutelwijdte | 33,9 mm |
VERLOOP BU/BI 1"X3/4"
- Model: 6518738
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
2,93€
- Excl. BTW: 2,42€

