| Vorm koppeling | Recht |
| Aansluiting typenummer 1 | Draad |
| Aansluiting typenummer 1 - mannelijk/vrouwelijk | Vrouwelijk |
| Draaddiameter aansluiting nummer 1 | 1-1/2 Inch |
| Type aansluiting 2 | Draad |
| Aansluiting 2 | Mannelijk |
| Draad maat Aansluiting 2 | 1 Inch |
| Max. werkdruk | 16 BAR |
| Binnendraad (inch) | 1 Inch |
| Lengte | 27 mm |
| Buitendraad (inch) | 1 1/2 11/2" |
| Nominale diameter | 25 x 40 mm |
| Nr. | 241 |
| Sleutelwijdte | 48,6 mm |
VERLOOP BU/BI 1 1/2"X1"
- Model: 6518798
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
5,48€
- Excl. BTW: 4,53€

