| Vorm koppeling | Recht |
| Aansluiting typenummer 1 | Draad |
| Aansluiting typenummer 1 - mannelijk/vrouwelijk | Vrouwelijk |
| Draaddiameter aansluiting nummer 1 | 1/4 Inch |
| Type aansluiting 2 | Draad |
| Aansluiting 2 | Mannelijk |
| Draad maat Aansluiting 2 | 1/8 Inch |
| Max. werkdruk | 16 BAR |
| Binnendraad (inch) | 1/8 Inch |
| Lengte | 14,5 mm |
| Buitendraad (inch) | 1/4 1/4" |
| Nominale diameter | 6 x 8 mm |
| Nr. | 241 |
| Sleutelwijdte | 14,5 mm |
VERLOOP BU/BI 1/4"X1/8"
- Model: 6518759
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
1,74€
- Excl. BTW: 1,44€

