| Sproeioppervlak | 6,1 m² |
| Sproeihoek | 360° |
| Sproeidiameter | 2,8 m |
| Straalbereik | 1,4 m |
| Toepassing | buiten beregening, kas beregening |
| Capaciteit | 348 l/uur |
| Aansluiting | 3/8" WW |
| Drukklasse | 2,5 bar |
| Lengte | 23 mm |
| Materiaal | pp (polypropyleen) |
| Kleur | zwart |
| Kleur pen | paars |
VDL PENSPROEIER, PP, PAARSE PEN, 3/8" WW, 348 L/UUR
- Model: 2439837
-
2,40€
- Excl. BTW: 1,98€

