| Sproeioppervlak | 4,9 m² |
| Sproeihoek | 360° |
| Sproeidiameter | 2,5 m |
| Straalbereik | 1,25 m |
| Toepassing | buiten beregening, kas beregening |
| Capaciteit | 294 l/uur |
| Aansluiting | 3/8" WW |
| Drukklasse | 2,5 bar |
| Lengte | 23 mm |
| Materiaal | pp (polypropyleen) |
| Kleur | zwart |
| Kleur pen | oranje |
VDL PENSPROEIER, PP, ORANJE PEN, 3/8" WW, 294 L/UUR
- Model: 2439833
-
2,40€
- Excl. BTW: 1,98€

