| Materiaal | Polyethyleen |
| Buitenzijde breedte / diameter | 190 mm |
| Uitwendige breedte / diameter schenktuit | 30 mm |
| Totale lengte | 300 mm |
| Capaciteit | 4 l |
| Type schenktuit | Recht |
| Schenktuit flexibel | Nee |
| Met zeef | Ja |
| Gewicht | 420 g |
TRACTOR TRECHTER PE 4L GRIJS
- Model: 3813253
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
22,90€
- Excl. BTW: 18,92€

