| Type | Draaiende stop |
| Nominale diameter | 40 mm |
| Aansluiting typenummer 1 | Draad |
| Type - mannelijk/vrouwelijk | Mannelijk |
| Draaddiameter | 1-1/2 Inch |
| Hoogte | 28 mm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Maximale werkdruk | 16 BAR |
| Sleutelmaat | 23 mm |
| Koppelingsnummer | 290 |
STOP VERZINKT BU 1 1/2"
- Model: 6518651
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
3,93€
- Excl. BTW: 3,25€

