| Type | Draaiende stop |
| Nominale diameter | 25 mm |
| Aansluiting typenummer 1 | Draad |
| Type - mannelijk/vrouwelijk | Mannelijk |
| Draaddiameter | 1 Inch |
| Hoogte | 24 mm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Maximale werkdruk | 16 BAR |
| Sleutelmaat | 17 mm |
| Koppelingsnummer | 290 |
STOP VERZINKT BU 1"
- Model: 6518645
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
2,26€
- Excl. BTW: 1,87€

