| Type | Draaiende stop |
| Nominale diameter | 15 mm |
| Aansluiting typenummer 1 | Draad |
| Type - mannelijk/vrouwelijk | Mannelijk |
| Draaddiameter | 1/2 Inch |
| Hoogte | 18,5 mm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Maximale werkdruk | 16 BAR |
| Sleutelmaat | 10 mm |
| Koppelingsnummer | 290 |
STOP VERZINKT BU 1/2"
- Model: 6518654
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
1,37€
- Excl. BTW: 1,13€

