Bijzonderheden
Fijne vertanding (72 tanden) en geringe dikte
Voordelen
Ideaal voor gebruik in moeilijke en nauwe ruimtes
Toepassingsgebied
Voor lastige schroefverbindingen
Ratelend losdraaien of snel aantrekken met de ringratel, in één beweging en zonder de sleutel te verplaatsen
Eigenschappen
Zeer hoge draaimomentoverdracht
UNIT-DRIVE-profiel
Fijne vertanding (72 tanden) en geringe dikte
Voordelen
Ideaal voor gebruik in moeilijke en nauwe ruimtes
Toepassingsgebied
Voor lastige schroefverbindingen
Ratelend losdraaien of snel aantrekken met de ringratel, in één beweging en zonder de sleutel te verplaatsen
Eigenschappen
Zeer hoge draaimomentoverdracht
UNIT-DRIVE-profiel
| Type maatvoering | Metrisch |
| Profieltype | 12-kant Open |
| Maat | 10 mm |
| Lengte | 159 mm |
| Materiaal | Gedore vanadiumstaal |
| Gewicht | 63 g |
| Kopbreedte | 23 mm |
| Kophoogte | 4,1 mm |
| Hoek verzonken kop | 7 ° |
RINGRATEL-STEEKSLEUTEL 10MM
- Model: 3088456
-
18,78€
- Excl. BTW: 15,52€

