Voordelen
Steekvorm met speciaal rateleffect
Eigenschappen
Ratelsleutel-dopsleutel
Gehoekte ringkop met fijn vertande ringratel (72 tanden), met omschakelpal
Steekvorm met speciaal rateleffect
Eigenschappen
Ratelsleutel-dopsleutel
Gehoekte ringkop met fijn vertande ringratel (72 tanden), met omschakelpal
| Type maatvoering | Metrisch |
| Profieltype | 12-kant 6-kant |
| Maat | 10 mm |
| Lengte | 154 mm |
| Materiaal | Chroom-vanadium staal |
| Gewicht | 53 g |
| Kopbreedte | 23 mm |
| Kophoogte | 4,1 mm |
| Hoek verzonken kop | 7 ° |
RINGRATEL-STEEKSLEUTEL 10MM
- Model: 3088504
-
32,33€
- Excl. BTW: 26,72€

