De Husqvarna LC 356V is een krachtige gazonmaaier met een robuust en extra breed stalen maaidek, ideaal voor grote en veeleisende gazons. Met de variabele toerentalregeling kunt u het maaitempo eenvoudig aanpassen aan verschillende grasomstandigheden en de betrouwbare Husqvarna-motor zorgt voor een consistente maaikwaliteit. De ergonomische handgreep met geoptimaliseerde hoek en de gemakkelijk bereikbare bedieningselementen verminderen de belasting voor een comfortabelere bediening. Met meerdere maaiopties (opvangen, zijuitworp en achteruitworp) kunt u eenvoudig de perfecte afwerking voor uw gazon bereiken.
| Afmeting lxbxh | 142.5 cm x 60.5 cm x 111 cm |
| Cilinder inhoud | 166 cm³ |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 85 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 922.38 g/kWh |
| Geluidsniveau gemeten | 97 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 98 dB(A) |
| Gewicht | 35 kg |
| Aandrijving | Benzine |
| Maaibreedte | 56 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Oppervlaktecapaciteit | 1000 m² |
| Accu capaciteit | 0 Ah |
| Maaihoogte mm max | 75 mm |
| Maaihoogte mm min | 25 mm |
| Maaihoogten instelling | Centraal |
| Nv bij afgesteld toerental kw energie | 2.6 kW |
| Motor merk | Husqvarna |
| Nv bij afgesteld toerental kw revolutions per minu | 2650 t/pm |
| Type motor | HS 166AP |
| Aandrijfsysteem | Zelfaangedreven, variabele snelheid |
| Koeling motor | Lucht |
| Snelheid mm | 4.5 km/h |
| Opvangcapaciteit | 75 l |
| Wielbasis | 71 cm |
| Type opvangbak | Fabric with dust blocker |
| Trillingen stuur | 6.7 m/s² |
| Type duwboom | Ergonomisch |
| Snelheid mm min | 3.0 km/h |
| Hoogteafstelling vd handgreep | 2 Step |
| Inklapbare duwboom | Ja |
| Zachte greep | Ja |
| Wielmaat voor achter voorzijde | 203 mm |
| Wielmaat voor achter achterzijde | 203 mm |
| Zijkant verstelbare handgreep | Nee |
| Maaimethodes | Verzamelen/BioClip®/zijkant uitwerpen |
| Maaihoogten | 7 |
| Maaibreedte imperial | 22 inch |
| Gashendel | Nee |
| Bioclip kit | Verkrijgbaar als accessoire |
| Aansluiting waterslangAansluiting waterslang | Nee |
| Bioclip plug | Not included |
| Wiellager voor achter | Yes/Yes |
| Messenstop | Nee |
| Velgen materiaal | Kunststof |
| Materiaal maaidek | Staal |