Met de Husqvarna LC 247S, een zelfrijdende grasmaaier met opvang, is het echt een genot om een strak, goed gemaaid gazon te creëren. Comfortabel gebruik wordt gegarandeerd door de ergonomische en verstelbare handgreep en de handige maaihoogte-instelling. De handgreep kan worden opgeklapt om de opslag en het transport te vergemakkelijken. De LC 247S wordt aangedreven door een Husqvarna-motor met een startinrichting met automatische choke en een lichtgewicht composiet maaidek van 47 cm.
| Afmeting lxbxh | 145 cm x 52 cm x 111 cm |
| Cilinder inhoud | 139 cm³ |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 84 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 922.38 g/kWh |
| Geluidsniveau gemeten | 95 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 96 dB(A) |
| Gewicht | 29.5 kg |
| Aandrijving | Benzine |
| Maaibreedte | 47 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Oppervlaktecapaciteit | 800 m² |
| Accu capaciteit | 0 Ah |
| Maaihoogte mm max | 75 mm |
| Maaihoogte mm min | 20 mm |
| Maaihoogten instelling | Centraal |
| Nv bij afgesteld toerental kw energie | 2.2 kW |
| Motor merk | Husqvarna |
| Nv bij afgesteld toerental kw revolutions per minu | 2900 t/pm |
| Type motor | HS 139A |
| Aandrijfsysteem | Zelfaangedreven, een snelheid |
| Koeling motor | Lucht |
| Snelheid mm metric | 4 km/h |
| Opvangcapaciteit | 55 l |
| Wielbasis | 67 cm |
| Type opvangbak | Fabric with dust blocker |
| Trillingen stuur | 2.7 m/s² |
| Type duwboom | Ergonomisch |
| Snelheid mm min | 0 km/h |
| Hoogteafstelling vd handgreep | 2 Step |
| Inklapbare duwboom | Ja |
| Zachte greep | Ja |
| Wielmaat voor achter voorzijde | 170 mm |
| Wielmaat voor achter achterzijde | 210 mm |
| Zijkant verstelbare handgreep | Nee |
| Maaimethodes | Verzamelen/BioClip®/achterkant uitwerpen |
| Materiaal maaidek | Composite |
| Maaihoogten | 6 |
| Maaibreedte imperial | 18.5 inch |
| Gashendel | Nee |
| Bioclip kit | Verkrijgbaar als accessoire |
| Aansluiting waterslang | Nee |
| Bioclip plug | Not included |
| Wiellager voor achter | Yes/Yes |
| Messenstop | Nee |