Productbeschrijving
De LC 137i is een intuïtieve en gebruiksvriendelijke accu grasmaaier, perfect voor het maaien van kleine gazons of voor het trimmen van complexe gebieden. Met deze kleine en lichtgewicht maaier maai je in één keer je tuin snel en stil. Dankzij het compacte dek en de ergonomische handgreep is het gemakkelijk te manoeuvreren en te sturen, zelfs rond kleine plaatsen. Het gemakkelijk opgevouwen en verstelbare stuur en de twee geïntegreerde hefhandgrepen maken de maaier gemakkelijk op te bergen of te vervoeren, en laat in opgevouwen toestand een kleine voetafdruk achter. Compatibel met Husqvarna 36V accusysteem.
De LC 137i is een intuïtieve en gebruiksvriendelijke accu grasmaaier, perfect voor het maaien van kleine gazons of voor het trimmen van complexe gebieden. Met deze kleine en lichtgewicht maaier maai je in één keer je tuin snel en stil. Dankzij het compacte dek en de ergonomische handgreep is het gemakkelijk te manoeuvreren en te sturen, zelfs rond kleine plaatsen. Het gemakkelijk opgevouwen en verstelbare stuur en de twee geïntegreerde hefhandgrepen maken de maaier gemakkelijk op te bergen of te vervoeren, en laat in opgevouwen toestand een kleine voetafdruk achter. Compatibel met Husqvarna 36V accusysteem.
| Afmeting lxbxh | 128 cm x 45 cm x 109 cm |
| Modelnaam accu | 40-B140, 36V / 4,0Ah |
| Modelnaam acculader | 40-C80 |
| Accuspanning | 36 V |
| Aantal accus inbegrepen | 1 |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau gemeten | 87 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 88 dB(A) |
| Gewicht | 15 kg |
| Aandrijving | Accu |
| Maaibreedte | 37.5 cm |
| Draadloze connectieDraadloze connectie | Not applicable |
| Oppervlaktecapaciteit | 500 m² |
| Maaihoogte mm max | 75 mm |
| Maaihoogte mm min | 25 mm |
| Maaihoogten instelling | Centraal |
| Nv bij afgesteld toerental kw energie | 0.5 kW |
| Nv bij afgesteld toerental kw revolutions per minu | 3200 t/pm |
| Snelheid mm | 0 km/h |
| Opvangcapaciteit | 40 l |
| Wielbasis | 54 cm |
| Type opvangbak | Fabric with dust blocker |
| Trillingen stuur | 1.9 m/s² |
| Wielen | N/A |
| Type duwboom | Ergonomisch |
| Snelheid mm min | 0 km/h |
| Hoogteafstelling vd handgreep | 2 Step |
| Inklapbare duwboom | Ja |
| Zachte greep | Ja |
| Wielmaat voor achter voorzijde | 178 mm |
| Wielmaat voor achter achterzijde | 203 mm |
| Zijkant verstelbare handgreep | Nee |
| Maaimethodes | Verzamelen/BioClip®/achterkant uitwerpen |
| Materiaal maaidek | ABS kunststof |
| Maaihoogten | 7 |
| Maaibreedte imperial | 14.6 inch |
| Gashendel | Nee |
| Bioclip kit | Verkrijgbaar als accessoire |
| Bioclip plug | Not included |
| Wiellager voor achter | Yes/Yes |
| Velgen materiaal | Kunststof |
LC 137I ACCUMMAAIER (INKL. BLI 20 EN QC 80 OP LADER
- Model: 970500904
-
499,00€
- Excl. BTW: 412,40€

