- Automatische koolborstelstop voor minder slijtage en een lange levensduur.
- Asvergrendeling, dus snel en eenvoudig wisselen van de schijf
- Herstartbeveiliging voor een hoge gebruikersbescherming
- Gereedschapsloze beschermkap
- Verbeterde gebruikersbescherming dankzij de lepelschakelaar: schakelt onmiddellijk uit als deze wordt bediend
- Asvergrendeling, dus snel en eenvoudig wisselen van de schijf
- Herstartbeveiliging voor een hoge gebruikersbescherming
- Gereedschapsloze beschermkap
- Verbeterde gebruikersbescherming dankzij de lepelschakelaar: schakelt onmiddellijk uit als deze wordt bediend
| Opgenomen vermogen | 1400 W |
| Nominale spanning (AC) | 230 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Diameter slijpschijf | 125 mm |
| Asgat diameter | 22,23 mm |
| Opname spindel | M14 X 2 |
| Toerental onbelast | 11500 /min |
| Gewicht van de machine | 2,5 kg |
| Snoerlengte | 3,8 m |
| Vibratieniveau | 7.9 m/sec² |
| Trillingsonzekerheid K | 1.5 m/sec² |
| Geluidsdrukniveau | 94 dB |
| Geluidsvermogensniveau | 102 dB |
| Meetonzekerheid KpA | 3 dB |
| Type schakelaar | Schraper |
| Garantie | 36 |
| Herstartbeveiliging | Ja |
| Aanloopstroombegrenzing | Ja |
KOKI G13SE3 YHZ HAAKSE SLIJPMACHINE 230V, 1.400 W, 125MM, IN DOOS
- Model: G13SE3YHZ
-
211,75€
- Excl. BTW: 175,00€

