Bijzonderheden
De dop kan 180° gedraaid worden
Door het remmen van een veer wordt de dop op zijn plaats gehouden
12-kant ring met OGV® profiel
Voordelen
Maximale toegankelijkheid
Veilig en nauwkeurig werken
Voor een krachtig koppel, zonder beschadigingen
Eigenschappen
Scharnierende kniesleutel
Verchroomd, gesatineerd
Metrische maatvoering: van 6 tot 32 mm
Technische informatie
Voldoet aan: NF ISO 1711-1, NF ISO 691, ISO 1711-1, ISO 691, DIN ISO 1711-1, DIN ISO 691
De dop kan 180° gedraaid worden
Door het remmen van een veer wordt de dop op zijn plaats gehouden
12-kant ring met OGV® profiel
Voordelen
Maximale toegankelijkheid
Veilig en nauwkeurig werken
Voor een krachtig koppel, zonder beschadigingen
Eigenschappen
Scharnierende kniesleutel
Verchroomd, gesatineerd
Metrische maatvoering: van 6 tot 32 mm
Technische informatie
Voldoet aan: NF ISO 1711-1, NF ISO 691, ISO 1711-1, ISO 691, DIN ISO 1711-1, DIN ISO 691
| Type maatvoering | Metrisch |
| Profieltype | 12-kant |
| Maat | 12 mm 13 mm |
| Lengte | 233,5 mm |
| Gewicht | 195 g |
| Kophoogte | 21 mm 21 mm |
| Buitendiameter kop | 17,5 mm 19 mm |
| Kophoogte-verstelling | 31 mm 31 mm |
| DIN-norm | 1711-1 691 |
| ISO-norm | 1711-1 691 |
| NF-norm | 1711-1 691 |
KNIEGEWRICHTSLEUTEL 12X13MM
- Model: 5121355
-
57,98€
- Excl. BTW: 47,92€

