Productbeschrijving
Husqvarna 110iL is de ideale accu-grastrimmer voor kleinere tuinen, die werkt met weinig geluid, trillingen en geen directe emissies. Ontworpen om extreem gemakkelijk en leuk te gebruiken. Deze accu-grastrimmer levert uitstekende werkresultaten, ook voor de onervaren gebruiker, dankzij functies zoals auto-feed trimmerkop, opvouwbare Plant Guard-beugel en Edging-modus met geïntegreerd steunwiel. Door de gedeelde schacht is hij zeer gemakkelijk te vervoeren en op te bergen.
Husqvarna 110iL is de ideale accu-grastrimmer voor kleinere tuinen, die werkt met weinig geluid, trillingen en geen directe emissies. Ontworpen om extreem gemakkelijk en leuk te gebruiken. Deze accu-grastrimmer levert uitstekende werkresultaten, ook voor de onervaren gebruiker, dankzij functies zoals auto-feed trimmerkop, opvouwbare Plant Guard-beugel en Edging-modus met geïntegreerd steunwiel. Door de gedeelde schacht is hij zeer gemakkelijk te vervoeren en op te bergen.
| Afmeting lxbxh | 167 cm x 33 cm x 29 cm |
| Type accu | Li-Ion |
| Accuspanning | 36 V |
| Modelnaam accu | 40-B70 |
| Modelnaam acculader | 40-C80 |
| Aantal accus inbegrepen | 1 |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 73.4 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 92 dB(A) |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq voor achter hand | 1.36 m/s² |
| Overbrengingsverhouding | 2.8 |
| Gewicht zonder accu metric | 3.2 kg |
| Buisdiameter metric | 26 mm |
| Aandrijving | Accu |
| Motortype | PMDC (2 borstels) |
| Maximale toerental uitgangsas | 6500 t/pm |
| Maaibreedte metric | 30 cm |
| Overbrengingshoek | 20 ° |
| Gewicht excl accu en snijuitrusting metric | 3 kg |
| Buislengte metric | 1000 mm |
| Oem trimmerkop | A15B |
| Handvat type | Verstelbare D |
| Buislengte imperial | 39.37 inch |
HUSQVARNA TRIMMER 110 IL (INCL. ACCU EN LADER)
- Model: 970531203
-
299,00€
- Excl. BTW: 247,11€

