Voor professionele gebruikers die een lichtgewicht, extreem eenvoudig te gebruiken kettingzaag met tophandgreep willen met hoge prestaties. Perfect voor boomkwekers. Een robuuste kettingzaag met uitstekende ergonomie, hoge prestaties en hoge kettingsnelheid.
| Uitgangsvermogen | 1,45 kW |
| Accuspanning | 36 V |
| Kettingsnelheid bij max. vermogen | 20 m/s |
| Type accu | Li-Ion |
| Zaagbladlengte max. | 25 cm |
| Kettingsteek | .325" mini |
| Zaagbladlengte max. | 35 cm |
| Type ketting | SP21G |
| Zaagblad lengte | 30 cm |
| Zaagblad lengte | 12 inch |
| Gewicht (excl. accu en snijuitrusting) | 2,4 kg |
| Geluidsdrukniveau bij oor van de gebruiker | 99 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau (LWA) | 109 dB(A) |
| Equivalent trillingsniveau (ahv, eq) voor / achter | 2,4 m/s² |
| Equivalent trillingsniveau (ahv, eq) voor / achter | 2 m/s² |