Husqvarna 535RXT is een nieuwe bosmaaier in de veelzijdige 35 cc klasse.
De machine is gemaakt voor zwaar commercieel gebruik. Topklasse prestaties worden geleverd door brute kracht, unieke ergonomie en uitstekende duurzaamheid.
De machine is gemaakt voor zwaar commercieel gebruik. Topklasse prestaties worden geleverd door brute kracht, unieke ergonomie en uitstekende duurzaamheid.
| Afmeting lxbxh | 175.6 cm x 25.5 cm x 24.9 cm |
| Gewicht excl snoei uitrusting | 6.1 kg |
| Cilinder inhoud | 34.6 cm³ |
| Benzinetank inhoud | 0.6 l |
| Benzine verbruik | 475 g/kWh |
| Maximale snelheid | 8400 t/pm |
| Toeren stationair | 2800 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 95 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 862 g/kWh |
| Geluidsdrukniveau lwa | 114 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 1.4 |
| Oem harnas | Balance 35 |
| Buisdiameter | 28 mm |
| Aandrijving | Benzine |
| Weee classified | No |
| Product afmeting breedte imperial | 10 inch |
| Maximale toerental uitgangsas | 8220 t/pm |
| Elektroden afstand | 0.5 mm |
| Aangrijptoerental vd koppeling | 3600 t/pm |
| Draaimoment max | 1.9 Nm |
| Draaimoment max bij rpm | 6600 t/pm |
| Maaibreedte | 47 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq linker rechter h | 4.1 m/s² |
| Overbrengingshoek | 35 ° |
| Buislengte | 1483 mm |
| Oem grasmes | Multi 300-3 |
| Oem trimmerkop | T35 M12 |
| Handvat type | Ossekopgreep |
| Soort smeermiddel conisch tandwiel | Mineraal vet |
| Type smeermiddel | Husqvarna 2 takt of gelijkwaardig 50:1 |
| Bougie | Champion RCJ6Y |
HUSQVARNA RUGMAAIER 535 RX MET MES EN TOUWKOP SN
- Model: 966628802
-
949,00€
- Excl. BTW: 784,30€

