De Novolette 540 is een unieke vrijloop handmaaier die weerstand en geluid minimaliseert. Het is de stilste handmaaier op de markt. Kan met een opvangbak gebruikt worden.
| Gewicht | 9.07 kg |
| Aandrijving | Handmatig |
| Maaibreedte metric | 40 cm |
| Oppervlaktecapaciteit | 500 m² |
| Maaihoogte mm max | 38 mm |
| Maaihoogte mm min | 13 mm |
| Maaihoogten instelling | Individueel |
| Inklapbare duwboom | Ja |
| Zachte greep | Ja |
| Maaimethodes | Haspelblad en vast mes |
| Maaihoogten | 4 |
HUSQVARNA NOVOLETTE 540 HANDMAAIER
- Model: 964944001
-
199,99€
- Excl. BTW: 165,28€

