De Husqvarna LC 353 AWD is een krachtige gazonmaaier met een breed maaidek, gebouwd voor grote en veeleisende gazons. Vierwielaandrijving zorgt voor betrouwbare tractie en betrouwbare prestaties, zelfs op hellingen en op oneffen terrein. Met de variabele toerentalregeling kunt u het maaitempo aanpassen aan verschillende grasomstandigheden, terwijl AutoWalk™ bediening met één hand vanaf beide zijden mogelijk maakt, waardoor u moeiteloos rond heggen en obstakels kunt manoeuvreren. Het robuuste stalen maaidek met botsbeveiliging zorgt voor een uitstekende duurzaamheid en met meerdere maaiopties (opvangen, Bioclip® en achteruitworp) kunt u uw maaiwerkzaamheden op maat maken. LC 353 AWD wordt aangedreven door een betrouwbare Husqvarna-motor voor een consistente maaikwaliteit en efficiënte werking.
| Afmeting lxbxh | 162 cm x 56.9 cm x 101 cm |
| Cilinder inhoud | 166 cm³ |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 922.38 g/kWh |
| Gewicht | 37 kg |
| Aandrijving | Benzine |
| Maaibreedte | 53 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Oppervlaktecapaciteit | 1000 m² |
| Accu capaciteit | 0 Ah |
| Maaihoogte mm max | 101.6 mm |
| Maaihoogte mm min | 25.4 mm |
| Maaihoogten instelling | Vierpunts |
| Nv bij afgesteld toerental kw energie | 2.75 kW |
| Motor merk | Husqvarna |
| Nv bij afgesteld toerental kw revolutions per minu | 2900 t/pm |
| Type motor | HS 166AP |
| Aandrijfsysteem | Zelfaangedreven, variabele snelheid |
| Koeling motor | Lucht |
| Snelheid mm metric | 4.8 km/h |
| Opvangcapaciteit | 65 l |
| Wielbasis | 56 cm |
| Type opvangbak | Down-vented zachte zak |
| Type duwboom | Eenvoudig lopen |
| Snelheid mm min | 0 km/h |
| Hoogteafstelling vd handgreep | 2 Step |
| Inklapbare duwboom | Ja |
| Zachte greep | Ja |
| Wielmaat voor achter voorzijde | 203 mm |
| Wielmaat voor achter achterzijde | 279 mm |
| Zijkant verstelbare handgreep | Nee |
| Maaimethodes | Verzamelen/BioClip®/achterkant uitwerpen |
| Maaihoogten | 9 |
| Maaibreedte imperial | 21 inch |
| Gashendel | Nee |
| Bioclip kit | Not available as accessory (NOT AVAILABLE) |
| Aansluiting waterslang | Ja |
| Bioclip plug | Included |
| Wiellager voor achter | Yes/Yes |
| Messenstop | Nee |