Husqvarna LC 347iVX – een accugrasmaaier met grotere maaibreedte en dubbele accusleuven voor een langere bedrijfstijd en efficiënter maaien. De maaier is zelfrijdend, waardoor het maaien van middelgrote gazons minder inspannend is. De LC 347iVX biedt ook een aangename werkomgeving door lage geluidsniveaus. Ergonomisch ontwerp met eenvoudig te bedienen toetsenblok en ergonomische handgreep, evenals handige maaihoogte-instelling met één hendel die het hele maaidek regelt. Compatibel met alle accu’s van Husqvarna, voor een hoog gebruiksgemak en kosteneffectiviteit. Bluetooth-connectiviteit biedt gemakkelijke toegang tot productgegevens en -informatie en maakt efficiëntere service mogelijk.
| Afmeting lxbxh | 148.0 cm x 52.5 cm x 108.0 cm |
| Accuspanning | 36 V |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 82 dB(A) |
| Geluidsniveau gemeten | 94 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 95 dB(A) |
| Gewicht | 26 kg |
| Aandrijving | Accu |
| Maaibreedte | 47 cm |
| Draadloze connectie | BLE-HAPP, Corded |
| Oppervlaktecapaciteit | 800 m² |
| Maaihoogte mm max | 75 mm |
| Maaihoogte mm min | 20 mm |
| Maaihoogten instelling | Centraal |
| Nv bij afgesteld toerental kw energie | 0.75 kW |
| Nv bij afgesteld toerental kw revolutions per minu | 3000 t/pm |
| Aandrijfsysteem | Zelfaangedreven, variabele snelheid |
| Snelheid mm | 4.5 km/h |
| Opvangcapaciteit | 55 l |
| Wielbasis | 66.5 cm |
| Type opvangbak | Fabric with dust blocker |
| Trillingen stuur | 0.42 m/s² |
| Type duwboom | Ergonomisch |
| Snelheid mm min | 3.0 km/h |
| Hoogteafstelling vd handgreep | 2 Step |
| Inklapbare duwboom | Ja |
| Zachte greep | Ja |
| Wielmaat voor achter voorzijde | 170 mm |
| Wielmaat voor achter achterzijde | 210 mm |
| Zijkant verstelbare handgreep | Nee |
| Maaimethodes | Verzamelen/BioClip®/achterkant uitwerpen |
| Materiaal maaidek | Composite |
| Maaihoogten | 6 |
| Maaibreedte imperial | 18.50 inch |
| Gashendel | Nee |
| Bioclip kit | Verkrijgbaar als accessoire |
| Bioclip plug | Not included |
| Wiellager voor achter | Yes/Yes |