Husqvarna LC 251iS is een zelfrijdende accu grasmaaier die gemakkelijk te gebruiken is en efficiënt maait met een breed maaidek en twee maaimethoden – opvang en zij-uitworp. Hij is ideaal voor middelgrote tot grote tuinen en zelfrijdend voor maaien met minder inspanning. Dankzij de dubbele accusleuven kunt u langer maaien voordat u moet opladen en de grasmaaier heeft ook de SavE™-modus, die de looptijd maximaliseert door de snelheid van de messen te verlagen wanneer niet het volle vermogen nodig is. Bij maaien in veeleisende omstandigheden verhoogt de Power Boost-functie automatisch de snelheid van de messen voor extra vermogen. LC 251iS maakt deel uit van Husqvarna’s 36V Bli-X systeem, wat betekent dat één accu kan worden gebruikt voor meerdere gereedschappen.
| Afmeting lxbxh | 152 cm x 55 cm x 115 cm |
| Accuspanning | 36 V |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 85 dB(A) |
| Geluidsniveau gemeten | 96 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 98 dB(A) |
| Gewicht | 27 kg |
| Aandrijving | Accu |
| Maaibreedte | 51 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Oppervlaktecapaciteit | 1000 m² |
| Maaihoogte mm max | 75 mm |
| Maaihoogte mm min | 25 mm |
| Maaihoogten instelling | Centraal |
| Nv bij afgesteld toerental kw energie | 0.9 kW |
| Nv bij afgesteld toerental kw revolutions per minu | 2900 t/pm |
| Aandrijfsysteem | Zelfaangedreven, een snelheid |
| Snelheid mm | 4 km/h |
| Opvangcapaciteit | 65 l |
| Wielbasis | 66 cm |
| Type opvangbak | Fabric with dust blocker |
| Trillingen stuur | 0.7 m/s² |
| Type duwboom | Ergonomic Handle (Bag Through) |
| Snelheid mm min | 0 km/h |
| Hoogteafstelling vd handgreep | 2 Step |
| Inklapbare duwboom | Ja |
| Zachte greep | Ja |
| Wielmaat voor achter voorzijde | 203 mm |
| Wielmaat voor achter achterzijde | 203 mm |
| Zijkant verstelbare handgreep | Nee |
| Maaimethodes | Collection/Side discharge |
| Maaihoogten | 7 |
| Maaibreedte imperial | 20 inch |
| Gashendel | Nee |
| Bioclip kit | Not available as accessory (NOT AVAILABLE) |
| Bioclip plug | N/A |
| Wiellager voor achter | Yes/Yes |