De LC 247i-accugrasmaaier van Husqvarna heeft een grote maaibreedte en dubbele accusleuven, zodat u eenvoudig en efficiënt middelgrote gazons kunt verzorgen. Beschikt over de savE™-modus voor een maximale gebruiksduur bij maaien zonder dat het volledig vermogen is vereist, en PowerBoost om dikker gras efficiënt te verwerken. De verstelbare handgreep, de eenvoudig bereikbare hendel en de snelle en eenvoudige maaihoogte-instelling zorgen voor een uitstekende ergonomie. Het handvat en de opvangzak kunnen worden opgeklapt, zodat u de machine beter kunt opbergen.
| Afmeting lxbxh | 145 cm x 49 cm x 109 cm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 82 dB(A) |
| Geluidsniveau gemeten | 94 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 95 dB(A) |
| Gewicht | 24.5 kg |
| Aandrijving | Accu |
| Maaibreedte | 47 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Oppervlaktecapaciteit | 800 m² |
| Maaihoogte mm max | 75 mm |
| Maaihoogte mm min | 20 mm |
| Maaihoogten instelling | Centraal |
| Nv bij afgesteld toerental kw energie | 0.75 kW |
| Nv bij afgesteld toerental kw revolutions per minu | 3000 t/pm |
| Snelheid mm | 0 km/h |
| Opvangcapaciteit | 55 l |
| Wielbasis | 66 cm |
| Type opvangbak | Fabric with dust blocker |
| Trillingen stuur | 0.42 m/s² |
| Wielen | N/A |
| Type duwboom | Ergonomic Handle (Bag Through) |
| Snelheid mm min | 0 km/h |
| Hoogteafstelling vd handgreep | 2 Step |
| Inklapbare duwboom | Ja |
| Zachte greep | Ja |
| Wielmaat voor achter voorzijde | 170 mm |
| Wielmaat voor achter achterzijde | 210 mm |
| Zijkant verstelbare handgreep | Nee |
| Maaimethodes | Verzamelen/BioClip®/achterkant uitwerpen |
| Materiaal maaidek | Composite |
| Maaihoogten | 6 |
| Maaibreedte imperial | 18.5 inch |
| Gashendel | Nee |
| Bioclip kit | Verkrijgbaar als accessoire |
| Bioclip plug | Not included |
| Wiellager voor achter | Yes/Yes |