De Husqvarna LC 247 is een comfortabele, gebruiksvriendelijke loopmaaier met uitstekende maaiprestaties en opvang van topklasse. Beschikt over een duurzaam composietchassis, achteruitworp, handige opvang van de zak via de handgreep en eenvoudig instelbare maaihoogte-oplossing.
| Afmeting lxbxh | 145 cm x 52 cm x 111 cm |
| Cilinder inhoud | 139 cm³ |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 84 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 922.38 g/kWh |
| Geluidsniveau gemeten | 95 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 96 dB(A) |
| Gewicht | 27.5 kg |
| Aandrijving | Benzine |
| Maaibreedte | 47 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Oppervlaktecapaciteit | 800 m² |
| Accu capaciteit | 0 Ah |
| Maaihoogte mm max | 75 mm |
| Maaihoogte mm min | 20 mm |
| Maaihoogten instelling | Centraal |
| Nv bij afgesteld toerental kw energie | 2.2 kW |
| Motor merk | Husqvarna |
| Nv bij afgesteld toerental kw revolutions per minu | 2900 t/pm |
| Type motor | HS 139A |
| Koeling motor | Lucht |
| Snelheid mm | 0 km/h |
| Opvangcapaciteit | 55 l |
| Wielbasis | 67 cm |
| Type opvangbak | Fabric with dust blocker |
| Trillingen stuur | 2.7 m/s² |
| Wielen | N/A |
| Type duwboom | Ergonomisch |
| Snelheid mm min | 0 km/h |
| Hoogteafstelling vd handgreep | 2 Step |
| Inklapbare duwboom | Ja |
| Zachte greep | Ja |
| Wielmaat voor achter voorzijde | 170 mm |
| Wielmaat voor achter achterzijde | 210 mm |
| Zijkant verstelbare handgreep | Nee |
| Maaimethodes | Verzamelen/BioClip®/achterkant uitwerpen |
| Materiaal maaidek | Composite |
| Maaihoogten | 6 |
| Maaibreedte imperial | 18.5 inch |
| Gashendel | Nee |
| Bioclip kit | Verkrijgbaar als accessoire |
| Aansluiting waterslang | Nee |
| Bioclip plug | Not included |
| Wiellager voor achter | Yes/Yes |
| Messenstop | Nee |