De Husqvarna LC 142i is een gebruiksvriendelijke accugrasmaaier met een maaibreedte van 42 cm, geschikt voor het maaien van kleine en middelgrote gazons. Zeer eenvoudig te starten: verwijder eenvoudigweg de hendelstop en trek de hendel naar beneden. Het maaien van het gazon kan met één acculading, en dankzij het compacte ontwerp en de ergonomische handgreep is de maaier eenvoudig te manoeuvreren. Dankzij de opklapbare en verstelbare handgreep en de twee geïntegreerde tilhandgrepen is de machine ook eenvoudig op te bergen en te vervoeren. Compatibel met het 36V-accusysteem van Husqvarna.
| Afmeting lxbxh | 147 cm x 51 cm x 90.5 cm |
| Modelnaam accu | 40-B140, 36V / 4,0Ah |
| Accuspanning | 36 V |
| Modelnaam acculader | 40-C80 |
| Aantal accus inbegrepen | 1 |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 83 dB(A) |
| Geluidsniveau gemeten | 95 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 96 dB(A) |
| Gewicht | 16.5 kg |
| Aandrijving | Accu |
| Maaibreedte | 42 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Oppervlaktecapaciteit | 500 m² |
| Accu capaciteit | 4.0 Ah |
| Maaihoogte mm max | 75 mm |
| Maaihoogte mm min | 25 mm |
| Maaihoogten instelling | Centraal |
| Nv bij afgesteld toerental kw energie | 0.55 kW |
| Nv bij afgesteld toerental kw revolutions per minu | 3200 t/pm |
| Snelheid mm | 0 km/h |
| Opvangcapaciteit | 50 l |
| Wielbasis | 61 cm |
| Type opvangbak | Fabric with dust blocker |
| Trillingen stuur | 0.8 m/s² |
| Wielen | N/A |
| Type duwboom | Ergonomisch |
| Snelheid mm min | 0 km/h |
| Hoogteafstelling vd handgreep | 2 Step |
| Inklapbare duwboom | Ja |
| Zachte greep | Ja |
| Wielmaat voor achter voorzijde | 178 mm |
| Wielmaat voor achter achterzijde | 203 mm |
| Zijkant verstelbare handgreep | Nee |
| Maaimethodes | Verzamelen/BioClip®/achterkant uitwerpen |
| Materiaal maaidek | ABS kunststof |
| Maaihoogten | 7 |
| Maaibreedte imperial | 16.5 inch |
| Gashendel | Nee |
| Bioclip kit | Verkrijgbaar als accessoire |
| Bioclip plug | Not included |
| Wiellager voor achter | Yes/Yes |