De LC 140P is een gebruiksvriendelijke maaier, geschikt voor wat kleinere gazons. Hij is gebouwd met een robuust stalen maaidek en een betrouwbare en gemakkelijk te starten Husqvarna-motor en biedt geweldige maai- en opvangprestaties. Softgrip handgreep, inklapbare handgreep, centrale maaihoogteverstelling en kogelgelagerde wielen zorgen voor zowel een ergonomische als comfortabele maaiervaring.
| Afmeting lxbxh | 138.5 cm x 49.5 cm x 107 cm |
| Cilinder inhoud | 123 cm³ |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 81 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 922.38 g/kWh |
| Geluidsniveau gemeten | 93 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 95 dB(A) |
| Gewicht | 25.2 kg |
| Aandrijving | Benzine |
| Maaibreedte | 40 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Oppervlaktecapaciteit | 500 m² |
| Accu capaciteit | 0 Ah |
| Maaihoogte mm max | 75 mm |
| Maaihoogte mm min | 25 mm |
| Maaihoogten instelling | Centraal |
| Nv bij afgesteld toerental kw energie | 1.95 kW |
| Motor merk | Husqvarna |
| Nv bij afgesteld toerental kw revolutions per minu | 3000 t/pm |
| Type motor | HS 123A |
| Koeling motor | Lucht |
| Snelheid mm | 0 km/h |
| Opvangcapaciteit | 50 l |
| Wielbasis | 55.5 cm |
| Type opvangbak | Fabric with dust blocker |
| Trillingen stuur | 5.6 m/s² |
| Wielen | N/A |
| Type duwboom | Ergonomisch |
| Snelheid mm min | 0 km/h |
| Hoogteafstelling vd handgreep | 2 Step |
| Inklapbare duwboom | Ja |
| Zachte greep | Ja |
| Wielmaat voor achter voorzijde | 152 mm |
| Wielmaat voor achter achterzijde | 203 mm |
| Zijkant verstelbare handgreep | Nee |
| Maaimethodes | Achteruitworp met opvang |
| Maaihoogten | 10 |
| Maaibreedte imperial | 15.75 inch |
| Gashendel | Nee |
| Bioclip kit | Not available as accessory (NOT AVAILABLE) |
| Aansluiting waterslang | Nee |
| Bioclip plug | Not included |
| Wiellager voor achter | Yes/Yes |
| Messenstop | Nee |
| Materiaal maaidek | Staal |
| Aandrijfsysteem | Duwen |
| Velgen materiaal | Kunststof |