De Husqvarna LB 442i is een robuuste accu grasmaaier met accu en een mulch maaidek van 42 cm voor semi-professioneel gebruik. Ontworpen voor gebruikers die behoefte hebben aan een betrouwbare en stille maaier met lage bedrijfskosten en eenvoudig onderhoud. Robuust aluminium maaidek met hoogwaardige componenten en heavy-duty commerciële aandrijfeenheid maken van de LB 442i een echt robuuste en betrouwbare partner voor lange tijd. Zeer eenvoudig te starten en te bedienen dankzij het intuïtieve toetsenbord en het lage gewicht. Functies als savE/PowerBoost en actieve koeling maken het mogelijk om oneffen en hoog gras te maaien. Verlengde looptijd mogelijk gemaakt door dubbele accuslot voor integrale BLi-accu.
| Afmeting lxbxh | 104 cm x 44 cm x 106 cm |
| Accuspanning | 36 V |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 78 dB(A) |
| Geluidsniveau gemeten | 89.8 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 90.7 dB(A) |
| Gewicht | 25 kg |
| Aandrijving | Accu |
| Maaibreedte | 42 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Oppervlaktecapaciteit | 500 m² |
| Accu capaciteit | 0 Ah |
| Maaihoogte mm max | 55 mm |
| Maaihoogte mm min | 35 mm |
| Maaihoogten instelling | Centraal |
| Clg produkt calc | Yes |
| Nv bij afgesteld toerental kw energie | 1.2 kW |
| Nv bij afgesteld toerental kw revolutions per minu | 3000 t/pm |
| Snelheid mm | 0 km/h |
| Opvangcapaciteit | 0 l |
| Wielbasis | 50 cm |
| Type opvangbak | None |
| Velgen materiaal | Staal |
| Trillingen stuur | 0.3 m/s² |
| Wielen | N/A |
| Type duwboom | Straight handle |
| Snelheid mm min | 0 km/h |
| Hoogteafstelling vd handgreep | Nee |
| Inklapbare duwboom | Nee |
| Zachte greep | Ja |
| Wielmaat voor achter voorzijde | 180 mm |
| Wielmaat voor achter achterzijde | 180 mm |
| Zijkant verstelbare handgreep | Ja |
| Maaimethodes | BioClip(r) |
| Materiaal maaidek | Aluminium |
| Maaihoogten | 4 |
| Maaibreedte imperial | 16.5 inch |
| Gashendel | Nee |
| Bioclip kit | Not available as accessory (NOT AVAILABLE) |
| Bioclip plug | N/A |
| Wiellager voor achter | Yes/Yes |