Husqvarna LB 256SP is een robuuste zelfrijdende maaier met hoge capaciteit, ontworpen voor huishoudelijk gebruik. Hij heeft een gemakkelijk te starten Husqvarna-motor en de achterwielaandrijving zorgt voor geweldige tractie. Uitgerust met een breed, robuust stalen maaidek en optie voor zij-uitworp. Ergonomisch en eenvoudig inklapbaar stuur, handig beugelontwerp en eenvoudig instelbare maaihoogte maken elke maaibeurt eenvoudiger.
| Afmeting lxbxh | 142.5 cm x 60.5 cm x 111 cm |
| Cilinder inhoud | 166 cm³ |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 86 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 922.38 g/kWh |
| Geluidsniveau gemeten | 97 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 98 dB(A) |
| Gewicht | 33.1 kg |
| Aandrijving | Benzine |
| Maaibreedte | 56 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Oppervlaktecapaciteit | 1000 m² |
| Accu capaciteit | 0 Ah |
| Maaihoogte mm max | 75 mm |
| Maaihoogte mm min | 25 mm |
| Maaihoogten instelling | Centraal |
| Nv bij afgesteld toerental kw energie | 2.7 kW |
| Motor merk | Husqvarna |
| Nv bij afgesteld toerental kw revolutions per minu | 2800 t/pm |
| Type motor | HS 166A |
| Aandrijfsysteem | Zelfaangedreven, een snelheid |
| Koeling motor | Lucht |
| Snelheid mm | 3.6 km/h |
| Opvangcapaciteit | 0 l |
| Wielbasis | 71 cm |
| Type opvangbak | None |
| Trillingen stuur | 7.5 m/s² |
| Type duwboom | Ergonomisch |
| Snelheid mm min | 0 km/h |
| Hoogteafstelling vd handgreep | 2 Step |
| Inklapbare duwboom | Ja |
| Zachte greep | Ja |
| Wielmaat voor achter voorzijde | 203 mm |
| Wielmaat voor achter achterzijde | 203 mm |
| Zijkant verstelbare handgreep | Nee |
| Maaimethodes | BioClip®/zijkant uitwerpen |
| Maaihoogten | 7 |
| Maaibreedte imperial | 22 inch |
| Gashendel | Nee |
| Bioclip kit | Not available as accessory (NOT AVAILABLE) |
| Aansluiting waterslang | Nee |
| Bioclip plug | N/A |
| Wiellager voor achter | Yes/Yes |
| Messenstop | Nee |
| Velgen materiaal | Kunststof |
| Materiaal maaidek | Staal |