Met zijn compacte ontwerp en lage gewicht is de Husqvarna LB 244E een eenvoudig te manoeuvreren grasmaaier, ideaal voor het maaien van kleine en middelgrote gazons. Uitgerust met BioClip® (mulching), wat betekent dat het gras in kleine stukjes wordt gemaaid die snel afbreken en natuurlijke meststof worden. Met de elektrische start kun je moeiteloos beginnen met maaien door gewoon op de knop te drukken en aan de borgtocht te trekken. Dankzij de centrale maaihoogte verstelling kan de hoogte snel en eenvoudig worden ingesteld met één hendel. De hoogteverstelling van de handgreep met voetbediening zorgt voor comfortabel gebruik, en wanneer je klaar bent met maaien, kan de handgreep snel worden ingeklapt voor slim opbergen.
| Afmeting lxbxh | 128 cm x 47 cm x 110 cm |
| Cilinder inhoud | 139 cm³ |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 80 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 922.38 g/kWh |
| Geluidsniveau gemeten | 92 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 94 dB(A) |
| Gewicht | 23.5 kg |
| Aandrijving | Benzine |
| Maaibreedte | 44 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Oppervlaktecapaciteit | 500 m² |
| Accu capaciteit | 1.3 Ah |
| Maaihoogte mm max | 75 mm |
| Maaihoogte mm min | 25 mm |
| Maaihoogten instelling | Centraal |
| Nv bij afgesteld toerental kw energie | 2.2 kW |
| Motor merk | Husqvarna |
| Nv bij afgesteld toerental kw revolutions per minu | 2900 t/pm |
| Type motor | HS 139AE |
| Koeling motor | Lucht |
| Snelheid mm | 0 km/h |
| Opvangcapaciteit | 0 l |
| Wielbasis | 54 cm |
| Type opvangbak | None |
| Trillingen stuur | 7.6 m/s² |
| Wielen | N/A |
| Type duwboom | Plat |
| Snelheid mm min | 0 km/h |
| Hoogteafstelling vd handgreep | 2 Step |
| Inklapbare duwboom | Ja |
| Zachte greep | Ja |
| Wielmaat voor achter voorzijde | 178 mm |
| Wielmaat voor achter achterzijde | 178 mm |
| Zijkant verstelbare handgreep | Nee |
| Maaimethodes | BioClip(r |
| Materiaal maaidek | ABS kunststof |
| Maaihoogten | 7 |
| Maaibreedte imperial | 17.3 inch |
| Gashendel | Nee |
| Bioclip kit | Not available as accessory (NOT AVAILABLE) |
| Aansluiting waterslang | Nee |
| Bioclip plug | N/A |
| Wiellager voor achter | Yes/Yes |
| Messenstop | Nee |