Lichtgewicht en efficiënte accumaaier met duurzaam composietdek ontworpen voor uitstekende mulchprestaties. Deze zorgeloze en intuïtieve duwmaaier is voorzien van een ergonomisch ontworpen stuur en is gemakkelijk te manouevreren dankzij het lichte gewicht en het compacte dek. Compatibel met Husqvarna BLi-accu systeem
| Afmeting lxbxh | 117 cm x 48 cm x 104 cm |
| Modelnaam accu | BLi20, 36V / 4,0Ah |
| Modelnaam acculader | QC 80, 80W /220V |
| Accuspanning | 36 V |
| Aantal accus inbegrepen | 1 |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau gemeten | 89 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 92 dB(A) |
| Gewicht | 16.9 kg |
| Aandrijving | Accu |
| Maaibreedte | 46 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Oppervlaktecapaciteit | 500 m² |
| Accu capaciteit | 4.0 Ah |
| Maaihoogte mm max | 70 mm |
| Maaihoogte mm min | 35 mm |
| Maaihoogten instelling | Tweepunts |
| Nv bij afgesteld toerental kw energie | 0.9 kW |
| Nv bij afgesteld toerental kw revolutions per minu | 3000 t/pm |
| Snelheid mm | 0 km/h |
| Opvangcapaciteit | 0 l |
| Wielbasis | 58 cm |
| Type opvangbak | None |
| Trillingen stuur | 0.9 m/s² |
| Wielen | N/A |
| Type duwboom | Ergonomisch |
| Snelheid mm min | 0 km/h |
| Hoogteafstelling vd handgreep | 2 Step |
| Inklapbare duwboom | Ja |
| Zachte greep | Ja |
| Wielmaat voor achter voorzijde | 170 mm |
| Wielmaat voor achter achterzijde | 170 mm |
| Zijkant verstelbare handgreep | Nee |
| Maaimethodes | BioClip(r) |
| Materiaal maaidek | ABS kunststof |
| Maaihoogten | 3 |
| Maaibreedte imperial | 18 inch |
| Gashendel | Nee |
| Bioclip kit | Not available as accessory (NOT AVAILABLE) |
| Bioclip plug | N/A |
| Wiellager voor achter | Yes/Yes |
| Velgen materiaal | Kunststof |