Maai kleine en middelgrote gazons met de Husqvarna LB 144i – een compacte en lichtgewicht accugrasmaaier die zelfs in complexe gebieden eenvoudig te manoeuvreren is. Met BioClip® (mulchen) wordt het gras in kleine stukjes gesneden die snel ontbinden en natuurlijke meststoffen worden. De verstelbaarheid van de handgreep en de voetbediende centrale maaihoogte-instelling zorgen voor een comfortabel gebruik. Wanneer het maaien is voltooid, kan de handgreep snel worden opgeklapt voor slimme opslag. Dit product is compatibel met het 36V-accusysteem van Husqvarna voor flexibel gebruik van één accu.
| Afmeting lxbxh | 117 cm x 47 cm x 108 cm |
| Modelnaam accu | 40-B140, 36V / 4,0Ah |
| Modelnaam acculader | 40-C80 |
| Aantal accus inbegrepen | 1 |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau gemeten | 90 dB(A |
| Geluidsdrukniveau lwa | 92 dB(A) |
| Gewicht | 15.5 kg |
| Aandrijving | Accu |
| Maaibreedte | 44 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Oppervlaktecapaciteit | 500 m² |
| Maaihoogte mm max | 75 mm |
| Maaihoogte mm min | 25 mm |
| Maaihoogten instelling | Centraal |
| Nv bij afgesteld toerental kw energie | 0.75 kW |
| Nv bij afgesteld toerental kw revolutions per minu | 3200 t/pm |
| Snelheid mm | 0 km/h |
| Opvangcapaciteit metric | 0 l |
| Wielbasis | 54 cm |
| Type opvangbak | None |
| Trillingen stuur | 0.7 m/s² |
| Wielen | N/A |
| Type duwboom | Plat |
| Snelheid mm min | 0 km/h |
| Hoogteafstelling vd handgreep | 2 Step |
| Inklapbare duwboom | Ja |
| Zachte greep | Ja |
| Wielmaat voor achter voorzijde | 178 mm |
| Wielmaat voor achter achterzijde | 178 mm |
| Zijkant verstelbare handgreep | Nee |
| Maaimethodes | BioClip(r) |
| Materiaal maaidek | ABS kunststof |
| Maaihoogten | 7 |
| Maaibreedte imperial | 17.3 inch |
| Gashendel | Nee |
| Bioclip kit | Not available as accessory (NOT AVAILABLE) |
| Bioclip plug | N/A |
| Wiellager voor achter | Yes/Yes |