Husqvarna LB 144 is een compacte, lichtgewicht en eenvoudig te manoeuvreren grasmaaier die het handig maakt om kleine en middelgrote gazons te maaien. Hij is voorzien van BioClip® (mulching), wat betekent dat het gras in kleine stukjes wordt gemaaid die snel worden afgebroken en een natuurlijke meststof worden. Dankzij de centrale maaihoogte verstelling kan de hoogte snel en eenvoudig worden ingesteld met één hendel. De hoogteverstelling van de handgreep met voetbediening zorgt voor comfortabel gebruik, en als het maaien klaar is, kan de handgreep snel worden ingeklapt voor slim opbergen.
| Afmeting lxbxh | 128 cm x 47 cm x 110 cm |
| Cilinder inhoud | 123 cm³ |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 79 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 922.38 g/kWh |
| Geluidsniveau gemeten | 91 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 94 dB(A) |
| Gewicht | 22 kg |
| Aandrijving | Benzine |
| Maaibreedte | 44 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Oppervlaktecapaciteit | 500 m² |
| Maaihoogte mm max | 75 mm |
| Maaihoogte mm min | 25 mm |
| Maaihoogten instelling | Centraal |
| Nv bij afgesteld toerental kw energie | 1.95 kW |
| Motor merk | Husqvarna |
| Nv bij afgesteld toerental kw revolutions per minu | 3000 t/pm |
| Type motor | HS 123A |
| Koeling motor | Lucht |
| Snelheid mm | 0 km/h |
| Opvangcapaciteit | 0 l |
| Wielbasis | 54 cm |
| Type opvangbak | Nee |
| Trillingen stuur | 7.6 m/s² |
| Wielen | N/A |
| Type duwboom | Plat |
| Snelheid mm min | 0 km/h |
| Hoogteafstelling vd handgreep | 2 Step |
| Inklapbare duwboom | Ja |
| Zachte greep | Ja |
| Wielmaat voor achter voorzijde | 178 mm |
| Wielmaat voor achter achterzijde | 178 mm |
| Zijkant verstelbare handgreep | Nee |
| Maaimethodes | BioClip(r) |
| Materiaal maaidek | ABS kunststof |
| Maaihoogten | 7 |
| Maaibreedte imperial | 17.3 inch |
| Gashendel | Nee |
| Bioclip kit | Not available as accessory (NOT AVAILABLE) |
| Aansluiting waterslang | Nee |
| Bioclip plug | N/A |
| Wiellager voor achter | Yes/Yes |
| Messenstop | Nee |