De Husqvarna 225i is een eenvoudig te hanteren accuaangedreven kettingzaag met een laag gewicht, die ook hoge prestaties en zaagcapaciteit met een krachtige motor biedt. Daardoor kunnen taken zoals het zagen, snoeien en vellen van kleine bomen comfortabel en efficiënt worden uitgevoerd. Het slanke en goed uitgebalanceerde ontwerp van de kettingzaag maakt het gebruik eenvoudig, zelfs als de ruimte beperkt is. Het verwijderen van de accu wordt vergemakkelijkt doordat de accu horizontaal door de machine is geplaatst, waardoor het risico op het binnendringen van vuil en zaagsel in het accucompartiment wordt verkleind. Maakt deel uit van het flexibele 36V-BLi-X-systeem van Husqvarna, waardoor één accu voor verschillende gereedschappen kan worden gebruikt. Optioneel leverbaar met gereedschapsloze kettingspanning.
| Afmeting lxbxh | 70.8 cm x 24.5 cm x 26.5 cm |
| Modelnaam accu | 40-B140, 36V / 4,0Ah |
| Modelnaam acculader | 40-C80 |
| Aantal accus inbegrepen | 1 |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 89 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 100 dB(A) |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq voor achter hand | 3.9 m/s² |
| Weee classified | Ja |
| Gewicht excl accu en snijuitrusting metric | 3.1 kg |
| Kettingsnelheid bij max vermogen metric | 11.8 m/s |
| Type brandstof | Battery |
| Zaagbladlengte max metric | 35 cm |
| Kettingsteek | 3/8" mini |
| Type ketting | H38 |
| Zaagblad lengte metric | 35.6 cm |
| Type zwaard lang | Tandwielpunt |