De Novocut 64 heeft een unieke eigenschap: de maaihoogte is instelbaar tot 55 mm. De machine is ontworpen voor makkelijk gebruik, ook in hoog gras. Zeer geschikt voor gazons die niet regelmatig gemaaid worden
| Gewicht | 8.7 kg |
| Aandrijving | Handmatig |
| Maaibreedte | 40 cm |
| Oppervlaktecapaciteit | 500 m² |
| Maaihoogte mm max | 56 mm |
| Maaihoogte mm min | 12 mm |
| Maaihoogten instelling | Manueel |
| Maaimethodes | Haspelblad en vast mes |
| Maaihoogten | 4 |
HUSQVARNA HICUT 64
- Model: 964954002
-
179,99€
- Excl. BTW: 148,75€

