Met de Husqvarna 122 RJ kun je efficiënt gras trimmen en hoog gras en kreupelhout opruimen.
Deze bosmaaier wordt geleverd met een grasmes en biedt comfortabel gebruik door zijn lage gewicht en de 22cc motor met laag geluidsniveau. Uitgerust met Smart Start®, die zorgt voor een soepele en snelle start met minimale inspanning. De gebruikerservaring wordt ook verbeterd door de intuïtieve bediening en de automatische terugloop stop, die na gebruik automatisch weer op AAN wordt gezet.
Deze bosmaaier wordt geleverd met een grasmes en biedt comfortabel gebruik door zijn lage gewicht en de 22cc motor met laag geluidsniveau. Uitgerust met Smart Start®, die zorgt voor een soepele en snelle start met minimale inspanning. De gebruikerservaring wordt ook verbeterd door de intuïtieve bediening en de automatische terugloop stop, die na gebruik automatisch weer op AAN wordt gezet.
| Afmeting lxbxh | 173.67 cm x 34.29 cm x 26.03 cm |
| Gewicht excl snoei uitrusting | 4.8 kg |
| Cilinder inhoud | 21.7 cm³ |
| Benzinetank inhoud | 0.3 l |
| Benzine verbruik | 630 g/kWh |
| Maximale snelheid | 7800 t/pm |
| Toeren stationair | 2800 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 89.58 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 1528 g/kWh |
| Geluidsdrukniveau lwa | 102 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 0.68 |
| Oem harnas | Draagtuig |
| Buisdiameter metric | 25.4 mm |
| Aandrijving | Benzine |
| Weee classified | No |
| Product afmeting breedte imperial | 13.05 inch |
| Maximale toerental uitgangsas | 7200 t/pm |
| Elektroden afstand | 0.5 mm |
| Aangrijptoerental vd koppeling | 4200 t/pm |
| Draaimoment max | 0.8 Nm |
| Draaimoment max bij rpm | 6000 t/pm |
| Bougie | Husqvarna HQT-4 672201 |
| Maaibreedte | 43 cm |
| Overbrengingshoek | 30 ° |
| Buislengte | 1483 mm |
| Oem grasmes | Gras 255-4 |
| Handvat type | Beugel |
| Soort smeermiddel conisch tandwiel | Mineraal vet |
| Type smeermiddel | Husqvarna 2 takt of gelijkwaardig 50:1 |
HUSQVARNA BOSMAAIER 122 RJ MET MES
- Model: 970732501
-
259,00€
- Excl. BTW: 214,05€

