Husqvarna Automower® 450X NERA is een krachtige robotmaaier voor gazons tot 5000 m².
Draadloze installatie via de Automower® Connect-app en de Husqvarna EPOS™-plug-in resulteert in aanpasbaar gazononderhoud met virtuele grenzen – en geen risico op draadbreuk.
Ongeplande stops worden verminderd met een technologie die de maaier helpt om objecten te vermijden. Met de virtuele kaart die via GPS wordt gemaakt, wordt Automower® Zone Control mogelijk gemaakt, die u eenvoudig kunt beheren via uw mobiele telefoon om werkgebieden met verschillende instellingen en tijdelijke te vermijden zones te maken.
De 450X NERA kan ook worden geïntegreerd in uw smart home, zodat u spraakbediening met Alexa of Google Home kunt gebruiken, of gebruik kunt maken van IFTTT-routines.
Draadloze installatie via de Automower® Connect-app en de Husqvarna EPOS™-plug-in resulteert in aanpasbaar gazononderhoud met virtuele grenzen – en geen risico op draadbreuk.
Ongeplande stops worden verminderd met een technologie die de maaier helpt om objecten te vermijden. Met de virtuele kaart die via GPS wordt gemaakt, wordt Automower® Zone Control mogelijk gemaakt, die u eenvoudig kunt beheren via uw mobiele telefoon om werkgebieden met verschillende instellingen en tijdelijke te vermijden zones te maken.
De 450X NERA kan ook worden geïntegreerd in uw smart home, zodat u spraakbediening met Alexa of Google Home kunt gebruiken, of gebruik kunt maken van IFTTT-routines.
| Afmeting lxbxh hoogte | 28 cm |
| Afmeting lxbxh lengte | 75 cm |
| Afmeting lxbxh breedte | 54 cm |
| Gewicht metric | 15.0 kg |
| Maaibreedte metric | 24 cm |
| Draadloze connectie | Bluetooth®, Cellular, Wi-Fi |
| Oppervlaktecapaciteit metric | 5000 m² |
| Soort grens | Fysiek draad |
| Maximale helling prestaties bij de grens | 14 ° |
| Maximaal niveauverschil voor grensdraad | 25% |
| Maximaal niveauverschil in werkgebied | 50% |
| Max actieve tijd | 24 h |
| Volgt geleidingskabel | 3 |
| Oplaadsysteem | Automatisch |
| Geluidsniveau waargenomen | 58 dB(A) |
| Beschermingsindex ip code | IPX5 |
| Accu capaciteit | 7.5 Ah |
| Laadstroom | 7:00 AM |
| Maaitijd op een lading | 145 min |
| Maaisysteem | 3 draaiende maaimesjes |
| Maaihoogte mm max metric | 60 mm |
| Maaihoogte mm min metric | 20 mm |
| Maaihoogten instelling | Electric |
| Skid plate | Ja |
| Dubbele snijrichting | Ja |
| App gestuurd | Automower® Connect |
| Smart home integratie | Ja |
| Oplaadtijd | 40 min |
HUSQVARNA AUTOMOWER® 450X NERA (EXCL. KRAMMEN EN DRAAD)
- Model: 970535312
-
4.999,01€
- Excl. BTW: 4.131,41€

