Bij het verzorgen van gazons tot 1500 m2 doet de Husqvarna Automower® 315 Mark II robotmaaier het werk voor u.
Dankzij het compacte ontwerp met vier wielen kan hij hellingen met een hellingsgraad van 40% aan en kan hij zichzelf door nauwe doorgangen leiden. Als de klus geklaard is, vindt de drievoudige zoekfunctie de snelste weg terug naar het laadstation.
Eenvoudig te gebruiken en schoon te maken, kan worden bediend via uw smartphone en is voorzien van een vorstbeveiliging en weertimer, die de snijtijden aan het seizoen aanpast.
Dankzij het compacte ontwerp met vier wielen kan hij hellingen met een hellingsgraad van 40% aan en kan hij zichzelf door nauwe doorgangen leiden. Als de klus geklaard is, vindt de drievoudige zoekfunctie de snelste weg terug naar het laadstation.
Eenvoudig te gebruiken en schoon te maken, kan worden bediend via uw smartphone en is voorzien van een vorstbeveiliging en weertimer, die de snijtijden aan het seizoen aanpast.
| Afmeting lxbxh hoogte | 25 cm |
| Afmeting lxbxh lengte | 57 cm |
| Afmeting lxbxh breedte | 43 cm |
| Gewicht metric | 9.4 kg |
| Maaibreedte metric | 22 cm |
| Draadloze connectie | Bluetooth® |
| Oppervlaktecapaciteit metric | 1500 m² |
| Soort grens | Fysiek draad |
| Maximale helling prestaties bij de grens | 9 ° |
| Maximaal niveauverschil voor grensdraad | 15% |
| Maximaal niveauverschil in werkgebied | 40% |
| Max actieve tijd | 24 h |
| Volgt geleidingskabel | 1 |
| Oplaadsysteem | Automatisch |
| Beschermingsindex ip code | IPX5 |
| Accu capaciteit | 2.1 Ah |
| Laadstroom | 1.3 A |
| Maaitijd op een lading | 60 min |
| Maaisysteem | 3 draaiende maaimesjes |
| Maaihoogte mm max metric | 50 mm |
| Maaihoogte mm min metric | 20 mm |
| Dubbele snijrichting | Ja |
| App gestuurd | Automower® Connect@Home |
HUSQVARNA AUTOMOWER® 315 MARK II (EXCL. KRAMMEN EN DRAAD)
- Model: 970526812
-
1.899,00€
- Excl. BTW: 1.569,42€

