Husqvarna Automower® 310E NERA is een robotmaaier voor gazons tot 1000 m². Hij wordt geleverd met een EdgeCut functie die de noodzaak om de randen van uw gazon te trimmen minimaliseert, waardoor u tijd en moeite bespaart. 310E NERA biedt de optie om te kiezen voor installatie met fysieke grenzen of draadvrije installatie met Husqvarna EPOS™. Met EPOS™ ervaart u volledige flexibiliteit met virtuele grenzen, mogelijk gemaakt door satellietgebaseerde technologie met 2-3 cm nauwkeurigheid. Dit betekent ook dat er geen risico is op draadbreuk. Bovendien maakt EPOS™ zoneregeling mogelijk, zodat u het gazon kunt aanpassen aan uw behoeften en verschillende werkgebieden kunt creëren met verschillende instellingen via de Automower® Connect app. Net zo gemakkelijk kunnen tijdelijke uitloopzones worden gemaakt om seizoensgebonden veldbloemen of projectgebieden in de tuin te beschermen.
Met de Automower® Connect app kun je je maaier overal ter wereld controleren en integreren met je smart home. Stuur opdrachten, bekijk en wijzig de instellingen van je maaier en ontvang meldingen voor volledige gazoncontrole.
Met de Automower® Connect app kun je je maaier overal ter wereld controleren en integreren met je smart home. Stuur opdrachten, bekijk en wijzig de instellingen van je maaier en ontvang meldingen voor volledige gazoncontrole.
| Afmeting lxbx | 68 cm x 44 cm x 28 cm |
| Gewicht metric | 12.2 kg |
| Maaibreedte metric | 22 cm |
| Draadloze connectie | Bluetooth®, Wi-Fi |
| Oppervlaktecapaciteit metric | 1000 m² |
| Soort grens | Fysiek draad |
| Maximale helling prestaties bij de grens | 11 ° |
| Maximaal niveauverschil voor grensdraad | 20% |
| Maximaal niveauverschil in werkgebied | 30% |
| Max actieve tijd | 24 h |
| Volgt geleidingskabel | 2 |
| Oplaadsysteem | Automatisch |
| Geluidsniveau waargenomen | 60 dB(A) |
| Beschermingsindex ip code | IPX5 |
| Accu capaciteit | 2 Ah |
| Laadstroom | 2.2 A |
| Maaitijd op een lading | 50 min |
| Maaisysteem | 2 maaischijven met elk 3 scharnierende maaimesjes |
| Maaihoogte mm max metric | 55 mm |
| Maaihoogte mm min metric | 20 mm |
| Maaihoogten instelling | Electric |
| Skid plate | Ja |
| Dubbele snijrichting | Ja |
| Toetsenbord | Jogwheel, display and status LED:s/App |
| Informatie paneel | Color Display TFT 2,8” QVGA |
| Type | Geïntegreerde |
| App gestuurd | Automower® Connect |
| Smart home integratie | Ja |
| Firmware update | FOTA |
| Gps diefstal volgsysteem | No |
| Pin code | Ja |
| Alarm | Ja |
| Hefsensor | Ja |
| Botssensor | Ja |
| Laad station | Ja |
| Extra messen | 9 stuks |
| Voedingseenheid | Ja |
| Grensdraad metric | 0 m |
| Laagspanningskabel | 10 m |
| Krammen | 0 stuks |
| Oplaadtijd | 40 min |
HUSQVARNA AUTOMOWER® 310E NERA (EXCL. KRAMMEN EN DRAAD)
- Model: 970654112
-
2.099,00€
- Excl. BTW: 1.734,71€

