Husqvarna Automower® 305E NERA is een robotmaaier voor gazons tot 600 m². Hij beperkt de noodzaak om de randen van uw gazon te trimmen tot een minimum, waardoor u tijd en moeite bespaart met de EdgeCut-functie. 305E NERA biedt de optie van een draadloze installatie via satelliettechnologie of een installatie met fysieke grenzen.
Pas het gazon aan uw behoeften aan en maak diverse werkgebieden met verschillende instellingen met Zone Control, via de Automower® Connect-app. Net zo eenvoudig kunnen tijdelijke te vermijden zones worden gemaakt om seizoensgebonden wilde bloemen of tuinprojectgebieden te beschermen.
?
Behoud de controle door uw maaier van overal ter wereld te bewaken en te integreren met uw smart home via de Automower® Connect-app. Stuur opdrachten, bekijk en wijzig uw maaierinstellingen en ontvang meldingen voor volledige gazoncontrole.
Pas het gazon aan uw behoeften aan en maak diverse werkgebieden met verschillende instellingen met Zone Control, via de Automower® Connect-app. Net zo eenvoudig kunnen tijdelijke te vermijden zones worden gemaakt om seizoensgebonden wilde bloemen of tuinprojectgebieden te beschermen.
?
Behoud de controle door uw maaier van overal ter wereld te bewaken en te integreren met uw smart home via de Automower® Connect-app. Stuur opdrachten, bekijk en wijzig uw maaierinstellingen en ontvang meldingen voor volledige gazoncontrole.
| Afmeting lxbxh | 68 cm x 44 cm x 28 cm |
| Gewicht metric | 12.2 kg |
| Maaibreedte metric | 22 cm |
| Draadloze connectie | Bluetooth®, Wi-Fi |
| Oppervlaktecapaciteit metric | 600 m² |
| Soort grens | Fysiek draad |
| Maximale helling prestaties bij de grens | 11 ° |
| Maximaal niveauverschil voor grensdraad | 20% |
| Maximaal niveauverschil in werkgebied | 30% |
| Max actieve tijd | 15 h |
| Volgt geleidingskabel | 2 |
| Oplaadsysteem | Automatisch |
| Geluidsniveau waargenomen | 60 dB(A) |
| Beschermingsindex ip code | IPX5 |
| Accu capaciteit | 2 Ah |
| Laadstroom | 2.2 A |
| Maaitijd op een lading | 50 min |
| Maaisysteem | 2 maaischijven met elk 3 scharnierende maaimesjes |
| Maaihoogte mm max metric | 55 mm |
| Maaihoogte mm min metric | 20 mm |
| Maaihoogten instelling | Electric |
| Skid plate | Ja |
| Dubbele snijrichting | Ja |
| Toetsenbord | Jogwheel, display and status LED:s/App |
| Informatie paneel | Color Display TFT 2,8” QVGA |
| Type | Geïntegreerde |
| App gestuurd | Automower® Connect |
| Smart home integratie | Ja |
| Firmware update | FOTA |
| Gps diefstal volgsysteem | No |
| Pin code | Ja |
| Alarm | Ja |
| Hefsensor | Ja |
| Botssensor | Ja |
| Laad station | Ja |
| Extra messen | 9 stuks |
| Voedingseenheid | Ja |
| Grensdraad metric | 0 m |
| Laagspanningskabel | 10 m |
| Krammen | 0 stuks |
| Oplaadtijd | 40 min |
HUSQVARNA AUTOMOWER® 305E NERA (EXCL. KRAMMEN EN DRAAD)
- Model: 970653012
-
1.699,00€
- Excl. BTW: 1.404,13€

