Husqvarna Aspire™ LC34-P4A is een grasmaaier met 18V-accu die is ontworpen om zowel maaien als opbergen zo eenvoudig mogelijk te maken. Dankzij zijn lage gewicht en compacte formaat is hij gemakkelijk te manoeuvreren in smalle doorgangen en met de tilhandgreep kan hij indien nodig gemakkelijk worden verplaatst van de voor- naar de achtertuin en omgekeerd. Door zijn accuaandrijving heeft hij een laag geluidsniveau dat de buren niet stoort, en de handgreep is verstelbaar voor een comfortabele werkpositie. Net als alle andere gereedschappen in de Husqvarna Aspire™-serie heeft het een slank zwart ontwerp met oranje details die u intuïtief naar alle interactiepunten leiden. Wanneer het maaien is voltooid kan de grasmaaier worden ingeklapt en verticaal staand worden opgeborgen of aan de muur worden gehangen met de meegeleverde haak. Het POWER FOR ALL ALLIANCE-18V-accusysteem biedt zowel flexibiliteit als minder behoefte aan opslagruimte, doordat één accu voor verschillende merken algemeen en tuingereedschap kan worden gebruikt.
| Afmeting lxbxh | 123 cm x 39.5 cm x 102 cm |
| Accuspanning | 18 V |
| Modelnaam accu | P4A 18-B72 |
| Modelnaam acculader | P4A 18-C100 |
| Aantal accus inbegrepen | 1 |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau gemeten | 86 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 87 dB(A) |
| Gewicht | 11.8 kg |
| Aandrijving | Accu |
| Maaibreedte | 34 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Oppervlaktecapaciteit | 500 m² |
| Maaihoogte mm max | 65 mm |
| Maaihoogte mm min | 30 mm |
| Maaihoogten instelling | Centraal |
| Nv bij afgesteld toerental kw energie | 0.5 kW |
| Nv bij afgesteld toerental kw revolutions per minu | 3000 t/pm |
| Snelheid mm | 0 km/h |
| Opvangcapaciteit | 30 l |
| Wielbasis | 46.5 cm |
| Type opvangbak | Harde bovenkant met stoffen zak |
| Trillingen stuur | 0.5 m/s² |
| Wielen | N/A |
| Type duwboom | Plat |
| Snelheid mm min | 0 km/h |
| Hoogteafstelling vd handgreepHoogteafstelling vd h | Telescopic, stepless adjustment |
| Inklapbare duwboom | Ja |
| Zachte greep | Ja |
| Wielmaat voor achter voorzijde | 138.5 mm |
| Wielmaat voor achter achterzijde | 158 mm |
| Zijkant verstelbare handgreep | Nee |
| Maaimethodes | Opvangen/BioClip® |
| Materiaal maaidek | ABS kunststof |
| Maaihoogten | 4 |
| Maaibreedte imperial | 13.4 inch |
| Gashendel | Nee |
| Bioclip kit | Niet verkrijgbaar als accessoire (NIET BESCHIKBAAR) |
| Bioclip plug | Included |
| Wiellager voor achter | No / No |
| Aandrijfsysteem | Duwen |
| Velgen materiaal | Kunststof |