Husqvarna 555RXT is een uitzonderlijk krachtige bosmaaier ontwikkeld het full-time werken onder zware omstandigheden. De X-Torq® motor levert brute kracht, snelle acceleratie en een economisch brandstofverbruik. Een lange steel en een hoekoverbrenging op 35 graden vergemakkelijken het werk. Zeer lage trillingen dankzij LowVib®. Wordt geleverd met het Balance XT harnas.
| Afmeting lxbxh | 173.3 cm x 29.7 cm x 24.5 cm |
| Gewicht excl snoei uitrusting | 9.2 kg |
| Cilinder inhoud | 53.3 cm³ |
| Benzinetank inhoud | 1.1 l |
| Benzine verbruik | 480 g/kWh |
| Maximale snelheid | 9000 t/pm |
| Toeren stationair | 2800 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 101 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 1000 g/kWh |
| Geluidsdrukniveau lwa | 121 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 1.47 |
| Oem harnas | Balance XT2 |
| Buisdiameter | 35 mm |
| Aandrijving | Benzine |
| Weee classified | No |
| Product afmeting breedte imperial | 11.7 inch |
| Maximale toerental uitgangsas | 10500 t/pm |
| Elektroden afstand | 0.5 mm |
| Aangrijptoerental vd koppeling | 4100 t/pm |
| Draaimoment max | 3.5 Nm |
| Draaimoment max bij rpm | 6900 t/pm |
| Bougie | NGK BPMR7A |
| Maaibreedte | 54 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq linker rechter h | 1.6 m/s² |
| Overbrengingshoek | 35 ° |
| Buislengte | 1483 mm |
| Oem grasmes | Multi 350-3 |
| Oem trimmerkop | T55X M12 |
| Handvat type | Ossekopgreep |
| Soort smeermiddel conisch tandwiel | Mineraal vet |
| Type smeermiddel | Husqvarna 2 takt of gelijkwaardig 50:1 |