Een zeer productieve en veelzijdige machine voor het frequent maaien van dik gras en onkruid. De 553RS is een koopje voor landeigenaren die een robuuste, betrouwbare en gebruiksvriendelijke bosmaaier willen. Uitgerust met een krachtige, brandstofzuinige X-Torq-motor en een efficiënt luchtfilter dat zorgt voor minder motorslijtage en minder onderhoud. Trimmerkop, grasmaaierblad en combi-bescherming zijn inbegrepen.
| Afmeting lxbxh | 182.5 cm x 68.0 cm x 50.4 cm |
| Gewicht excl snoei uitrusting | 8.4 kg |
| Cilinder inhoud | 50.6 cm³ |
| Benzinetank inhoud | 0.8 l |
| Benzine verbruik | 476 g/kWh |
| Maximale snelheid | 9500 t/pm |
| Toeren stationair | 2800 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 102 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 867 g/kWh |
| Geluidsdrukniveau lwa | 118 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 1.4 |
| Oem harnas | Standaard dubbel draagtuig |
| Buisdiameter | 28.05 mm |
| Aandrijving | Benzine |
| Weee classified | No |
| Product afmeting breedte imperial | 26.77 inch |
| Elektroden afstand | 0.6 mm |
| Draaimoment max | 2.8 Nm |
| Draaimoment max bij rpm | 6500 t/pm |
| Bougie | NGK CMR7H |
| Maaibreedte | 46 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq linker rechter h | 3.6 m/s² |
| Overbrengingshoek | 30 ° |
| Buislengte | 1483 mm |
| Oem grasmes | Multi 300-3 |
| Oem trimmerkop | T45X M12 |
| Handvat type | Ossekopgreep |
| Soort smeermiddel conisch tandwiel | Mineraal vet |
| Type smeermiddel | Husqvarna 2 takt of gelijkwaardig 50:1 |