Krachtige, veelzijdige machine voor frequent trimmen van dik gras en onkruid. 553RS is een koopje voor landeigenaren die een robuuste, betrouwbare en eenvoudig te gebruiken motorzeis zoeken. Uitgerust met een krachtige, zuinige X-Torq motor en een efficiënt luchtfilter voor minder motorslijtage en service. Trimmerkop, grasmes en combi-beschermkap inbegrepen.
| Gewicht excl snoei uitrusting | 7.4 kg |
| Cilinder inhoud | 40.1 cm³ |
| Benzinetank inhoud | 0.75 l |
| Benzine verbruik | 424 g/kWh |
| Maximale snelheid | 9000 t/pm |
| Toeren stationair | 3000 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 95 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 1014 g/kWh |
| Geluidsdrukniveau lwa | 118 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 1.4 |
| Oem harnas | Standaard dubbel draagtuig |
| Buisdiameter | 28.05 mm |
| Aandrijving | Benzine |
| Weee classified | No |
| Draaimoment max | 1.96 Nm |
| Draaimoment max bij rpm | 6000 t/pm |
| Bougie | NGK CMR7H |
| Maaibreedte | 46 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq linker rechter h | 3 m/s² |
| Overbrengingshoek | 30 ° |
| Buislengte | 1483 mm |
| Oem grasmes | Multi 275-4 |
| Oem trimmerkop | T35 M12 |
| Handvat type | Ossekopgreep |
| Soort smeermiddel conisch tandwiel | Mineraal vet |
| Type smeermiddel | Husqvarna 2 takt of gelijkwaardig 50:1 |