Husqvarna 553RBX is onze sterkste rugzak- bosmaaier en is ontwikkeld voor de het gras op moeilijk terrein. De X-Torq®-motor biedt ongeëvenaarde kracht en een uitstekend brandstofverbruik. Het unieke harnas is ontworpen voor dynamisch spierwerk en minimale druk op de gebruiker.
| Afmeting lxbxh | 288.8 cm x 41.3 cm x 58.0 cm |
| Gewicht excl snoei uitrusting | 12.1 kg |
| Cilinder inhoud | 50.6 cm³ |
| Benzinetank inhoud | 0.8 l |
| Benzine verbruik | 476 g/kWh |
| Maximale snelheid | 9500 t/pm |
| Toeren stationair | 2800 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 97 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 867 g/kWh |
| Geluidsdrukniveau lwa | 118 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 1.4 |
| Oem harnas | Geïntegreerd |
| Buisdiameter | 28.05 mm |
| Aandrijving | Benzine |
| Weee classified | No |
| Product afmeting breedte imperial | 16.26 inch |
| Elektroden afstand metric | 0.6 mm |
| Bougie | NGK CMR7A |
| Maaibreedte | 46 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Overbrengingshoek | 30 ° |
| Buislengte | 1483 mm |
| Oem grasmes | Multi 275-4 |
| Oem trimmerkop | T45X M12 |
| Handvat type | Beugel / rugzak frame |
| Soort smeermiddel conisch tandwiel | Mineraal vet |
| Type smeermiddel | Husqvarna 2 takt of gelijkwaardig 50:1 |